Рахунки

Усі оплати, здійснені картою UTA на території Європи, централізовано потрапляють в єдиний рахунок. Окрім послуги звичайного відшкодування ПДВ, UTA надає послугу швидкого відшкодування для своїх клієнтів. Система виставлення рахунків UTA є універсальним інструментом оплат, планування та контролю для ефективного керування автопарком та складається з чотирьох системних компонентів:

  • Карта UTA Full Service
  • UTA Delivery Note
  • Деталізація рахунків UTA
  • Рахунки UTA

Карта UTA Full Service

Карта UTA Full Service – дійсна для міжнародних оплат – видається за посередництвом UTA для автомобіля безоплатно. Карта UTA Full Service діє виключно для оплати відповідних послуг та товарів. Усі карти UTA видаються з PIN-кодом для кожної окремої картки. Процес перевірки карти за допомогою PIN-коду захищає карту та посилює  безпеку у випадку втрати карти. Будь-яка втрата карти повинна повідомлятись до UTA без затримки – карта буде одразу заблокована і власник карти отримає на заміну нову безкоштовно.

UTA Delivery Note

Безготівкові розрахунки з картою UTA Full Service здійснюються за допомогою електронного сканування, перевірки та реєстрації даних.

Деталізація рахунків UTA 

Кожен клієнт отримує деталізовані рахунки що два тижні. Це перелік у вигляді таблиці з відповідними транзакціями, які поділяються за номером автомобіля, датою, місцезнаходженням, типом, кількістю та вартістю усіх наданих послуг та товарів. Додатково транзакції можуть надаватись в електронній формі.

UTA Рахунки

Рахунки виставляються кожного 15 числа та останнього дня календарного місяця. У кожному рахунку вказані суми сплаченого ПДВ.