Ви здійснюєте пасажирські перевезення у Європі?

Для власників компаній, які здійснюють пасажирські перевезення, дуже важливо запевнити безпеку та регулярність завдяки точним слідуванням розкладу, щоб пасажири мали можливість вчасно прибути до пункту призначення. Тому не можна витрачати багато часу на заправки та оплату доріг. Ми маємо досконале рішення для ваших потреб: карта для заправки та оплати доріг, яка приймається на усіх АЗС згідно напрямків руху у Європі. З UTA ви почуваєтесь безпечно!

Наші послуги

Пальне

Використовуючи карту UTA, ви можете заправлятись та користуватися послугами в широкій мережі 51,000 пунктів акцептації в Європі. Знижки застосовуються до ціни на пальне залежно від об’єму споживання.

Дорожні оплати

Ми надаємо точну інформацію щодо дорожніх зборів в кожній окремій країні та допомагаємо зареєструватися для здійснення оплати доріг, мостів, тунелів та поромів.

Відшкодування ПДВ

Ми відшкодовуємо ПДВ, сплачене при купівля товарів та послуг в країнах Європи. Просто та швидко!

Додаткові послуги

Є можливість сплачувати за послуги комбінованого транспорту, послуги при перетині кордону, проїзд через тунелі та мости. Використовуючи наші онлайн-сервіси ви матимете власний доступ до сторінки в Інтернеті, UTA Station Finder.

Як почати співпрацю?

Надсилайте ваші звернення на адресу uta@uta.ua або звертайтесь за телефоном +38 044 492 82 42.