Компанія UTA продовжує розширювати свою присутність на ринку в Східній Європі

  • Компанія UTA отримує контрольний пакет акцій фірми Timex Card Sp. z o.o. 
  • Подальше розширення бізнесу в Польщі, країнах Прибалтики та Україні

Кляйностгайм, 12 січня 2018 р. Компанія UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) придбала 51 % акцій польської дистрибуційної фірми  Timex Card Sp. z o.o. і, таким чином, зробила найбільшу покупку за історію компанії. Це забезпечує постачальнику послуг в сфері мобільності  пряму та потужну присутність у Польщі, країнах Прибалтики та Україні.

Польська компанія Timex Card Sp z o.o. зараз представляє компанію UTA на ринках Польщі, Естонії, Латвії, Литви та України. Паралельно з цим придбанням підприємство з надання послуг в сфері мобільності  тепер посилює свій бізнес у Болгарії шляхом створення власної організації.     З придбанням пакета акцій компанія UTA розширює свою присутність у Центральній і Східній Європі та може ефективніше керувати розвитком своїх продуктів в цьому регіоні,  який досить динамічно зростає. На Польщу, яка є одним  із провідних міжнародних транспортних ринків у Європі та країнах Прибалтики, припадає майже 35 % європейського каботажного ринку (в перерахунку на тонну на кілометр). «Завдяки угоді ми стаємо ще ближчими до клієнта та можемо ще швидше пропонувати нові продукти та послуги», – пояснює Волькер Хубер (Volker Huber), генеральний директор компанії UTA. «Разом із цим придбанням ми також хочемо відповідно збільшити свою частку ринку в компаніях із сектору комерційного перевезення вантажів, а також одночасно в сегменті легкових автомобілів і комерційних автомобілів до 3,5 тон». На даний час  у шести країнах близько 1800 транспортних компаній користуються послугами  компанії UTA, які, крім різноманітних послуг мобільності, поєднують функціонально сумісні рішення в галузі дорожніх платежів і забезпечують доступ до мережі понад 55 000 пунктів акцептації.

«Ми раді, що маємо потужні команди у цих країнах і твердо переконані, що можемо значно розширити нашу присутність на цих ринках», – додає Габріель Муленс (Gabriel Moulenes), регіональний менеджер із питань Центральної та Східної Європи. Керівниками Timex Card є Анджей Склодовський (Andrzej Sklodowski), генеральний директор, і Фелікс Віттпот (Felix Wittpoth), фінансовий директор. Денко Атанасов (Denko Atanassov) як керівник UTA Bulgaria Services EOOD продовжуватиме керувати бізнесом компанії UTA у Болгарії.

«Відповідно до нашої стратегії розвитку щодо рішень для  автопарків , метою якої, зокрема, є розповсюдження  рішень компанії UTA, ці операції дозволять нам посилити  свою присутність на ринках, які швидко зростають», – повідомляє Антуан Думург’є (Antoine Dumurgier), головний операційний директор компанії Edenred Fleet & Mobility Solutions. Але не лише компанія UTA, але й польське фірма  Timex Card отримує переваги від угоди: «Завдяки поєднанню значної присутності на ринку компанії Edenred разом із високоякісними рішеннями компанії UTA, а також багаторічним досвідом роботи  компанії Timex Card ми отримали важливі важелі для втілення нових можливостей», – зазначив Анджей Склодовський, головний виконавчий директор компанії Timex Card. Польська компаніяTimex Card  працює на польському ринку вже понад 25 років, а в країнах Прибалтики та Україні – понад 10 років.

 

UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG, Штефан Горст, керівник відділу маркетингу

Heinrich-Eckstein-Straße 1, D-63801 Kleinostheim/Main, тел.: +49 6027 509-106

E-mail: stefan.horst@uta.com