Проїзд дорогами Австрії для усіх автомобілів понад 3,5 т є платним. За посередництвом UTA можна здійснювати оплати доріг в Австрії трьома способами, використовуючи пристрій UTA One, GO-Box та Toll Collect.

UTA One — найкраще рішення для оплати доріг Європи!

Оплата пристроєм GO-Box:

  • Післяоплата:
    Використовуючи даний спосіб, можливо оплатити за фактичний проїзд дорогами Австрії. Усі транзакції будуть вказані у рахунках від UTA.
  • Передоплата:
    Використовуючи спосіб передоплати, можливо сплачувати за проїзд дорогами Австрії заздалегідь, використовуючи для цього карту UTA.

В обох випадках австрійський оператор доріг компанія ASFINAG стягує одноразову оплату у розмірі 5 Євро за кожен пристрій GO-Box. Пристрій залишається у власності компанії ASFINAG, а в користування надається безкоштовно.

Для швидкої та зручної реєстрації і замовлення пристроїв звертайтесь до УТА КАРД Україна.

Після замовлення ви отримаєте лист-підтвердження від компанії ASFINAG на електронну адресу або поштою, де буде вказано спеціальний pick-up код (16 цифр з штрих-кодом). В будь-якому пункті дистрибуції GO  водій може отримати пристрій GO-Box, після попереднього подання pick-up коду та перевірки техпаспорта автомобіля.

TOLL2GO: Один пристрій для Німеччини та Австрії

Використовуйте пристрій Toll Collect On Board Unit (TC-OBU) для автомобілів понад 12 т в Німеччині та Австрії для спрощення процесу оплати доріг.

Для нових та існуючих клієнтів Сервіс TOLL2GO компанії ASFINAG і Toll Collect пропонують процедуру післяоплати.

Ваші переваги:

  • Один пристрій для Німеччини та Австрії: Пристрій від Toll Collect.
  • Безкоштовна зміна GO-Box на TC-OBU.
  • Усі транзакції вказуються в одному рахунку UTA.

Щоб скористатися такою послугою, потрібно самостійно подати заявку через SelfCare Portal на Інтернет-сторінці ASFINAG.

Після перевірки вашої заявки та позитивного рішення Toll Collect активує відповідний пристрій TC-OBU. Усі дані договору будуть автоматично зареєстровані пристроєм Toll Collect OBU і вам не потрібно звертатися до пункту дистрибуції GO. Компанія ASFINAG надішле інформацію на вашу електронну пошту та на SelfCare Portal про підтвердження успішної активації пристрою Toll Collect OBU.

Після цього можна користуватися пристроєм Toll Collect OBU для оплати доріг Австрії. Якщо попередньо у автомобілі використовувався пристрій GO-Box, то його обов’язково слід повернути для уникнення некоректних нарахувань.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до УТА КАРД Україна.