Починаючи з 1 квітня 2014 у Великобританії впроваджено оплату доріг для усіх іноземних вантажівок понад 12 т. Оплату можна здійснити через онлайн-портал ще до в’їзду в країну.

Віньєти терміном дії один день, сім днів, місяць або рік можна придбати за допомогою  карт UTA Full Service.

Додатково можливо купувати віньєти на поромах в деяких пунктах або через портал в Інтернеті. Певні працівники, так звані «агенти» у формі „HGV Levy“ будуть раді вам у цьому допомогти.

Ми радимо купувати віньєти за допомогою карти UTA та реєструватися на Інтернет-порталі, оскільки лише зареєстровані користувачі можуть відмінити купівлю віньєти та отримати відшкодування коштів (стосується лише віньєт з терміном дії місяць або рік).

Завдяки можливості купувати електронні віньєти безпосередньо у оператора, не потрібно перевозити у автомобілі підтвердження покупки віньєти.

Вартість віньєти залежить від терміну дії, типу автомобіля, кількості осей та максимально допустимої маси автомобіля.

Реєстраційний номер автомобіля перевіряється електронною системою. Контроль здійснюється і на поромах. У випадку будь-яких невідповідностей (відсутність віньєти, помилкова ставка оплати тощо) дані автомобіля передаються до відповідних контролюючих органів. Штраф становить 300 £ (близько 360 Євро). Якщо водій не сплачує штраф на місці, то автомобіль можуть затримати, навіть на декілька днів.