З 1 липня 2013 систему віньєт в Угорщині замінено новою системою оплати доріг (HU-GO) для автомобілів понад 3.5 т. Однак для автобусів та автомобілів до 3.5 т існуюча раніше система оплати за допомогою віньєт, залишається без змін.

Нова система базується на принципі попередньої оплати за відрізки дороги, де вказуються пункт відправлення та прибуття (максимально 4 «стоповери»), а також усі дані щодо автомобіля (реєстраційний номер, країна реєстрації, клас євро, кількість осей, повна маса автопоїзда). Тариф залежить від категорії дороги, відстані, категорії автомобіля та класу євро.

Ви можете визначити та попередньо оплатити маршрут в терміналах (кіосках) в пунктах дистрибуції, які розташовані на усій території, а також в сервісних станціях. Незабаром буде можливість здійснювати попередню оплату через Інтернет в особистому сервісному «кабінеті» системи HU-GO (www.hu-go.hu). На сервісних станціях з акцептацією карт UTA можливо купити тікет для конкретного маршруту та оплатити відповідно картою UTA.

На даний час ми працюємо над впровадження акцептації карт UTA:

  • У представництвах посередницьких агенцій, які розташовані на кордоні
  • На станціях оплати мита ÁAK (Угорський оператор, що відповідає за обслуговування доріг).

Тікет для конкретного маршруту слід оплатити перед в’їздом на платний відрізок дороги. Тікет діє лише для однієї поїздки з попередньо вказаним маршрутом.

Планується також впровадження електронної системи оплати доріг за допомогою пристрою (OBU). Однак конкретна дата ще не визначена.

Як завжди, ми будемо повідомляти про усі подальші зміни у системі оплати доріг Угорщини.

http://toll-charge.hu/files/img/articles/75/HD_szakaszok_20160101_A3_ENG.jpg
http://toll-charge.hu/articles/article/road-network