VIAcard/TELEPASS

Більшість доріг в Італії є платними. Ставка оплати залежить від категорії автомобіля  та відстані. Оператор доріг Італії пропонує декілька методів оплати, однак паливні карти не приймаються до оплати.

Ви здійснюєте поїздки лише до Італії? Разом з нашим партнером Telepass ми маємо можливість запропонувати два способи оплати доріг: з картою VIAcard або пристроєм TELEPASS.

VIAcard

VIAcard це карта для безготівкової оплати доріг Італії за посередництвом UTA. Карта VIAcard не закріплена за конкретним автомобілем і одну карту можна використовувати для різних автомобілів. Здійснюючи оплату дороги за допомогою карти VIAcard, категорія автомобіля визначається автоматично підчас проїзду через пункт оплати. Згідно з отриманою інформацією визначається розмір оплати за проїзд.

TELEPASS

Це маленький електронний пристрій, який встановлюється посередині лобового скла. Для власників пристроїв TELEPASS спеціальна смуга в пунктах оплати дає можливість проїзду без зупинки. Пристрій TELEPASS закріплений за конкретним автомобілем, однак його можна перереєстровувати на інший автомобіль легко та швидко за посередництвом UTA.

Які вимоги для отримання TELEPASS?

Жодних. З кожним замовленим пристроєм TELEPASS ви також отримуєте карту VIAcard, яка повинна знаходитись завжди у автомобілі. Якщо раптом неможливо сплатити за проїзд за допомогою пристрою TELEPASS, ви використовуєте карту VIAcard.

Як замовити карту VIAcard або пристрій TELEPASS?

Замовте карту VIAcard і пристрій TELEPASS швидко і зручно, звернувшись у Представництво Тімекс С.А.