EasyGo® це консорціум операторів доріг в країнах Скандинавії – Данії, Норвегії і Швеції. Пристрій BroBizz® дає можливість швидко і легко проїжджати через понад 50 пунктів оплати, включно з тунелями, поромами, дорогами Норвегії та мостами Øresund (DK-SE), Storebælt (DK) та Svinesund (SE-NO). Євровіньєта продовжує діяти для оплати доріг в Данії та Швеції (обов’язково для автомобілів ≥ 12 т.).

На даний час можна використовувати пристрій BroBizz® для оплати доріг в та поблизу Harstad, а також на маршрутах Rv 36 Skyggestein–Skjelbredstrand і Fv 32 Gimleveien–Augestadveien.

Пристрій BroBizz® має антену, яка передає унікальний номер BroBizz® до пунктів оплати доріг, через які ви проїжджаєте. Як тільки пункт оплати доріг отримує цей номер, шлагбаум піднімається і ви можете одразу проїжджати.

Переваги використання пристрою UTA BroBizz®:

  • Пристрій BroBizz® можна використовувати на понад 50 пунктах оплати доріг в 3 країнах
  • Привабливі знижки: до 13% різниця в порівнянні з оплатою готівкою
  • Легке та швидке проходження пунктів оплати доріг – менше часу, стресу та пального
  • Краща ліквідність завдяки привабливим термінам оплати
  • Усі витрати в одному рахунку UTA (різні оператори, з вказуванням ПДВ)

Як це працює?

Замовте пристрій BroBizz® швидко та легко. Надішліть нам заповнену анкету. Ми зробимо усю адміністративну роботу за вас.

Ви продали автомобіль, у якому був пристрій BroBizz®? Ви можете використовувати пристрій і надалі вже для іншого автомобіля, а ми перереєструємо BroBizz® для вашої зручності.

Якщо вам не потрібний BroBizz® , просто поверніть його, наприклад, надіславши поштою. У випадку втрати чи крадіжки пристрою, повідомте нас і ми його заблокуємо.