З липня 2011 року у Польщі введено електронну систему оплати доріг viaTOLL для автомобілів понад 3,5 т. Для цих категорій автомобілів та для автобусів (незалежно від максимальної маси) з кількістю сидінь > 9 (включно з водієм) обов’язковим є використання пристрою OBU для оплати доріг.

Для кожного автомобіля слід отримати пристрій (viaBOX) для оплати відповідних доріг. Інформація щодо оплати передається за допомогою мікрохвильової технології з пристрою до спеціальних приймачів.

Оплату доріг можна здійснювати в режимі післяоплати або передоплати:

  • Процедура післяоплати дуже легка та зручна:  пристрій viaBOX можна отримати в Пунктах Обслуговування Клієнтів та в Приграничних Пунктах в Польщі. Оплата доріг Польщі здійснюється за посередництвом UTA. Транзакції з оплати доріг будуть вказуватися в рахунках UTA.
  • Процедура передоплати – пристрій viaBOX можна отримати в будь-кому Пункті Дистрибуції у Польщі, де також можна поповнювати баланс пристрою (мінімальна сума поповнення: 120 PLN, що становить близько 30 Euro).

В обох випадках для отримання пристрою потрібно сплатити залогову вартість, розмір якої становить близько 30 Euro (120 PLN) за кожен viaBOX. Оплату можна здійснювати за посередництвом UTA.

Ваші переваги:

  • Ліквідність: Клієнти UTA не повинні надавати окрему банківську гарантію на користь оператора доріг, а тому це допоможе зберігати ліквідність ще й завдяки привабливим термінам оплати.
  • Повний спектр послуг: оплата доріг враховується в рахунках UTA. Ми займаємося усіма адміністративними справами.
  • Прозорість: Як завжди, ви отримуєте один збірний рахунок, де вказані детально усі окремі транзакції.
  • Актуальна інформація: UTA завжди вчасно повідомляє вам усі важливі новини.