Компанія UTA пропонує нове рішення для дорожніх платежів з найкращим покриттям у Європі

  • Компаніям потрібен лише один бортовий пристрій (OBU) для Європейської електронної системи дорожніх платежів (EETS).
  • Компанія UTA планує поєднати вісім систем дорожніх платежів.

Кляйностгайм, 30 листопада 2017 р. З лютого наступного року компанія UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) впровадить  рішення для бортового пристрою для Європейської електронної системи дорожніх платежів. Таким чином постачальник послуг для транспорту із міста Кляйностгайм розширює  перелік  функціонально сумісних рішень у галузі дорожніх платежів. «Наша мета – зробити наших клієнтів максимально мобільними», – пояснює Фолькер Губер, генеральний директор компанії UTA. «Ключовим елементом у цьому є наші рішення для здійснення дорожніх  платежів. Тому ми суттєво розширюємо наш перелік послуг , щоб запропонувати оптимальне рішення для кожного клієнта. Від загальноєвропейських рішень для дорожніх платежів до рішень, які будуть втілюватися на німецьких дорогах у 2018 році», – продовжує думку Фолькер.

Нове загальноєвропейське рішення для дорожніх платежів дає змогу компаніям використовувати лише один бортовий пристрій у зоні EETS. Як постачальник послуг, компанія UTA займається адміністративними питаннями, виставленням рахунків і оцінюванням. «Клієнтам потрібен лише один договір, який діє для всієї Європейської системи дорожніх платежів», – наголошує пан Губер. Насамперед нова послуга EETS охоплює такі вісім систем дорожніх платежів: Австрія, Бельгія (включно з тунелем Ліфкенсхук), Польща (А4), Іспанія, Франція, Італія та Португалія. Інтеграція інших європейських країн, включно з Німеччиною, здійснюватиметься автоматично шляхом безпровідного оновлення впродовж другої половини 2018 року. Зацікавлені сторони можуть попередньо зареєструватися наприкінці 2017 року на сайті www.uta.com.

Бортові пристрої для послуги EETS компанії UTA надаються компанією Telepass –  провідним європейським постачальником електронних послуг  зі стягнення дорожніх  платежів. «У процесі розширення наших європейських послуг для дорожніх платежів ми раді знайти такого компетентного постачальника, як Telepass, з яким ми спільно просуваємо цю концепцію в рамках високопрофесійного партнерства», – підкреслює Фолькер.

Компанія UTA має понад 10 років досвіду роботи з функціонально сумісними системами дорожніх платежів. Уже сьогодні компанія UTA надає своїм клієнтам комплексні  рішення для 36 різних систем дорожніх платежів у 24 країнах. «Таким чином, завдяки рішенню EETS ми продовжуємо системне розширення наших існуючих послуг для здійснення дорожніх платежів», – підсумовує пан Губер.