Швейцарія та Скандинавія додані до UTA ONE

  • Чотири нові системи дорожніх зборів доступні через бездротове оновлення
  • Загалом 13 систем дорожніх зборів на бортовому пристрої (OBU) для дванадцяти європейських країн
  • Наразі UTA One®— найбільш комплексне рішення EETS на ринку

Місто Кляйностгайм.  Компанія UTA, один із провідних постачальників паливних і сервісних карток у Європі, підключила до свого багатофункційного пристрою для оплати дорожніх зборів UTA One® ще чотири європейські країни: крім Бельгії (включно з тунелем Ліфкенсхук), Німеччини, Франції, Італії, Австрії, Польща (A4), Португалії та Іспанії тепер підтримуються також системи дорожніх зборів у Норвегії (пороми й автодорожні мости), Швеції (мости), Данії (мости), а також Швейцарії та Ліхтенштейні. Після розширення переліку систем OBU тепер охоплює 13 систем дорожніх платежів у дванадцяти європейських країнах і є наразі найбільш комплексним рішенням для Європейської електронної системи дорожніх платежів (EETS) на ринку.

«Як лідер у сфері інновацій, ми намагаємось постійно брати участь у формуванні та розвитку європейського ринку мобільності», — говорить Карстен Баттерманн, генеральний директор компанії UTA. «Завдяки поточному розширенню переліку систем наше перевірене рішення EETS UTA One® стало ще кращим, а ми просуваємося на шляху до свої мети — пропонувати клієнтам лише найкращий досвід використання».

Нові системи дорожніх зборів будуть додані на пристрої OBU шляхом бездротового оновлення. Активацію клієнт може виконати самостійно для кожної бажаної країни в особистому кабінеті на порталі UTA. Таким чином, нові послуги зі стягування дорожніх зборів доступні клієнтам відразу й без адміністративних ускладнень.

Уже в найближчі місяці компанія UTA планує розширити європейську службу дорожніх зборів UTA One® додатковими країнами.